Autor: N1

Novi Sad
01.11.2025.
17:06 > 17:12
Svetski mediji poput Le Mond i El Pais pisali su o današnjem komemorativnom skupu u Novom Sadu koji se održava u znak sećanja na 16 poginulih u padu nadstrešnice Železničke stanice u tom gradu.
  • Ђока

    01.11.2025 19:18
    Сад кад пристигну косовари на прецедников митинг биће 150.000 за Србију , е па Нови Сад није Врање за лагање могу тамо да обележе пад настрешњице
  • Ruke straga

    01.11.2025 18:38
    u gaćama.
    Samo ne podržavajte zločinca AV ostalo je nasa muka i briga koju rešavamo po zakonu R.Srbije za par sekundi.
  • mns

    01.11.2025 18:02
    da, da
    istna...Evropa duguje Srbiji mnogo više... za početak, da nam vrate oteto Kosovo i nećemo imat nikakvih predrasuda po pitanju EU...
  • Dejo

    01.11.2025 17:27
    Licemerje bogatih
    Na žalost Evropi se ne može verovati kao ni Vučiću, samo se gleda svoja korist, previše su nam nesreće naneli čak i da poverujemo da nije bilo loših namera i ličnih sa njiove strane, već da je to sve posao. Hvala lepo, sami ćemo se boriti i izboriti u našoj državi Srbiji. Oni ako stvarno žele dobro svetu neka se suoče sa njihovom prošlosti, nas neka ostave na miru.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna